لوازم جانبی

فروش انواع لوازم جانبی موسیقی همه استان‌ها

با  ثبت نام رایگان در سایت می توانید آگهی مربوط به فروش کالای دست دوم خود را در این صفحه ثبت نمایید.

نوار کاست

نوار کاست 450عددد باجلد

توافقی
پایه نوت

پایه نوت گیتار سالم و در حد نو

۶۵,۰۰۰ تومان
آلبوم 2017 سبک Indie Rock

گروه موسیقی جوان انگلیسی "Starsailor " که شروع کارشون در دنیای موسیقی از سال 2001 میلادی بود و در سبک موسیقی ( Indie Rock ) که از انواع موسیقی های متداول و رایج روز در جهانه فعالیت می کنند آلبومی جدیدی با نام آلبوم " All This Life " روانه بازار کرده اند که اینکار با کیفیت صدای عالی با فرمت Audio یا Track به خریداران و علاقمندان موسیقی روزه جهان و بر روی دیسک سونی تحویل می گردد . بهترین و با کیفیت ترین و کاملترین موسیقی آرشیوی و یا روزه جهان را از اینجا خریداری فرمائید . برای خریداران لیست کاملی از بهترین و جدیدترین موسیقی روزه دنیا ( در صورت درخواستشان ) ارسال خواهد شد .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم موسیقی 2017 سبک Arena Rock

آلبوم 2017 گروه موسیقی قدیمی و کهنه کاره آمریکائی " Styx " با نام ( The Mission ) با بهترین کفیت صدای ممکن برای دوستداران موسیقی راک با فرمت Audio یا Track و بر روی دیسک سونی موجود می باشد . دیسک با لیبل رنگی مطابق با عکس ثبت شده در آگهی به خریداره محترم تحویل خواهد شد .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم ( Neil Young ) سبک آلبوم راک سال 2007

یکی از خواننده های قدیمی زاده کانادا که فعالیت هنری خودشو از سال 1968 شروع کرده و زمانی هم گروه موسیقی معروفی با چند خواننده مشهور دیگه هم داشت همین شخصه . تا حالا دو بار برنده جایزه " Award " شده که یکبارش در سال 2010 و بعنوان بهترین خواننده راک بود . آلبوم بصورت ضبط شده از ارجینال با کیفیت صدای عالی و با فرمت Audio یا Track برای خریداران یا علاقمندان ارسال میگردد . برای خرید میتوانید از طریق سایت یا بهمین شماره در تلگرام پیام ارسال کنید .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم ( Chris Rea ) سبک آلبوم راک سال 2004

از خواننده های اهل انگلستان که کاملا شناخته شده حتی در کشوره ما هست به سبب صدای بسیار گرم و دلنشینش این جناب " Chris Rea " که یکی از نوازنده های ماهر و زبردست گیتار نیز هست با آلبومی به نام " Blue Jukebox " در سال 2004 در سبکهای موسیقی آلبوم راک و بلوز راک . آلبوم فوق با صدای تضمینی و کیفیت درجه یک با فرمت Audio یا Track برای خریداران یا دوستداران دنیای موسیقی ارسال میگردد . برای خرید میتوانید از طریق سایت یا با ارسال پیام به همین شماره در تلگرام اقدام نمائید .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم ( Celine Dion ) سبک پاپ سال 1996

این آلبوم که بعنوان یکی از پرفروشترین آلبومهای سال 1996 هست برنده جایزه " Award " برای این خواننده فرانسوی الاصل و ساکن کبک کانادا بوده که البته یکی از مشهورترین خواننده های زن جهان هم هست . جایزه موسیقی Award یکی از معتبرترین جوایز در دنیای موسیقیست که معرف سطح کیفی کاره خواننده میباشد . سلین دیون که از خواننده های بسیار معتبر در دنیای موسیقی تاکنوه بجز این آلبوم سه دفعه دیگر هم این جایزه را کسب نموده . آلبوم با کیفیت صدای عالی و بصورت ضبط شده از روی دیسک ارجینال با فرمت " Audio " یا " Track " برای خریدار یا علاقمندان خواهان این آلبوم عرضه میشود . برای خرید میتوانید از طریق سایت یا با ارسال پیام بهمین شماره در تلگرام اقدام فرمائید .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم ( Melissa Manchester ) سبک سافت راک 2004

ملیسا منچستر خواننده دهه هفتاده میلادی در سبک Soft Rock - Adult Contemporary که موسیقی ملایم خیلی زیبایی را دارد . آلبوم با کیفیت صدای عالی و ضبط شده از دیسک ارجینال با فرمت صدای Audio و یا Track بخریدار عرضه میشود . برای خرید میتوانید از طریق سایت یا با ارسال پیغام به همین شماره در تلگرام اقدام نمائید .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم ( Air Supply ) سبک سافت راک سال 2003

گروه موسیقی قدیمی " Air Supply " از استرالیا که از دهه هفتاد وو از سال 1976 تاکنون در دنیای موسیقی فعالیت دارند شامل دو نفر به اسامیه گراهام راسل و راسل هیچکاک دارای موسیقی بسیار زیبا در سبک Soft Rock هستند که موسیقی تلفیقی جاز و گیتار و کیبرد ملایم میباشد . این باند در اوایل کارشان یک گروه پنج نفره بودند که بعضی ترانه های زیبای آلبومهایشان هم دارای فروش قابل ملاحضه ای بود که بسرعت راه را برای شهرت و موفقیت در دنیای موسیقی هموار کرد . ترانه های معروف و موفق موسیقی این باند توسط خواننده ها و بانده های دیگر نیز بازخوانی و با اجرای جدید به بازار عرضه شد . آلبوم با کیفیت صدای عالی ضبط شده از دیسک اصلی با کیفیت صدای " Audio " یا " Track " برای خریدارن و علاقمندان به موسیقی ارائه میگردد . برای خرید میتوانید از طریق سایت یا با ارسال پیام بر روی همین شماره در تلگرام اقدام کنید .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم ( Blackmore's Night ) سبک New Age 2006

ریچی بلک مور از قدیمیترین نوازنده های گیتار راک که مدتها در دو بانده بسیار معروف متال با اسامی " Deep Purple " و " Rainbow " فعالیت میکرد از سال 1988 تصمیم به عرضه آلبومهای خود در گروه موسیقی جدید و در سبک و فضای نویی بجز آنچیزیی که مدتها در آن سبک فعالیت میکرد نمود و باندی به اسم " Blackmore's Night " را در سبک موسیقی New Age پایه گذاری کرد که هم اکنون هم هر دو سه یکبار یک آلبوم جدید از این باند با موسیقیهای دلنشین به بازار میاید . آلبوم با کیفیت صدای عالی و ضبط شده از روی دیسک اصلی با فرمت صدای " Audio " یا " Track " بخریدار عرضه میشود . برای خرید میتوانید از طریق سایت یا به همین شماره در تلگرام پیغام دهید .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم ( Eric Burdon ) سبک سایکدلیک سال 2006

اریک بردن خواننده قدیمی بانده موسیقی ( The Animals ) است که از دهه شصت میلادی تا حالا از کشوره انگلستان است که آلبومهای زیادی هم بجز کارهای انفرادیش با گروه ذکر شده دارد . صدای این خواننده کاملا متناسب با نوع موسیقیه که در اون سبک کار میکنه . آلبوم با کیفیت صدای عالی و بصورت ضبط شده با فرمت صدای " Audio " یا " Track " به خریداران یا علاقمندان موسیقی عرضه میگردد . برای خرید میتوانید از طریق سایت یا با ارسال پیام به همین شماره در تلگرام اقدام نملائید .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم " Tony Bennett " سبک وکال و جازه م

از خواننده های قدیمی و با سابقه سبک موسیقی " Vocal " و " Jazz " که از سال 1955 تاکنون در دنیای موسیقی فعالیت داره همین شخص با آلبومی به اسم ( Duets ) که همانطوریکه در عکس روجلده دیسک هم مشخصه آلبوم مجموعه ترانه های معروف دیگران خوانندگان هست که بصورت دوصداه با تونی بنت اجرا و در غالب یک آلبوم مشترک به بازار عرضه شده . آلبوم بصورت ضبط شده از روی دیسک ارجینال با کیفیت صدای عالی و با فرمت " Audio " یا " Track " بخریدار عرضه میگردد . برای خرید میتوانید از طریق سایت یا به همین شماره در تلگرام پیغام بفرستید .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم مشترک ( Eric Clapton & J.J ) در سبک بلوز

اریک کلپتون که جزه موزیسینها و گیتاریستهای بنام انگلستان و دارنده لقب " سر " میباشد با خواننده معروف دیگری در دههای هشتاد و هفتاده میلادی به اسم جی جی کیل این آلبوم مشترک با نام ( Escondido ) را عرضه کردند . آلبوم ضبط شده از روی دیسک اصلی با صدای عالی و با فرمت صدای " Audio " یا " Track "به خریداران یا عبلاقمندان دنیای موسیقی عرضه میگردد . برای خرید میتوانید از طریق سایت نیز اقدام فرمائید . یا در تلگرام به همین شماره پیغام بفرستید .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم " Yusuf  " یا ( Cat Stevens ) سال

آقای یوسف اسلام که نام جدیده ( کت استیونز ) خواننده بسیار معروف دهه هفتاده میلادی انگلیسی که چند سالیست مسلمان شده و با این نام آلبومهای خود را با بازار عرضه میکند با اسم آلبوم ( Another Cup ) در سبک موسیقی پاپ . آلبوم ضبط از روی دیسک ارجینال و با فرمت صدای ( Audio ) یا همان ( Track ) و مطابق با استاندارد صدای دیسکهای ارجینال میباشد . علاقمندان میتوانند سفارشات خود را از طریق سایت خریداری فرمایند . یا به همین شماره بر روی تلگرام پیغام بفرستند .

۷,۰۰۰ تومان
آلبوم ارجینال امید سلطانی ( انتظار )

آلبوم ارجینال امید سلطانی ( انتظار ) در سال 2006 میلادی از شرکت آونگ . علاقمندان یا خریداران میتوانند بدو روش پیشنهاد یا اقدام بخرید کنند . از طریق سایت یا با فرستادن پیام بر روی همین شماره در تلگرام .

۴۰,۰۰۰ تومان
آلبوم ارجینال حبیب و محمد ( جوونی )

آلبوم ارجینال حبیب و محمد ( جوونی ) شامل دو حلقه دیسک " صوتی و تصویری " کار شرکت آونگ . خریداران از طریق سایت نیز میتوانند اقدام بخرید نمایند . یا به تاگرام اینجانب بر روی همین خط پیغام فرستاده و ذکر کنند که در این سایت آگهی را خوانده اند .

۶۰,۰۰۰ تومان
15 عدد سی دی اورجینال آکبند راک از بهترین گروه ها

کل سی دی ها با هم به فروش می رسند شامل:::::قیمت کل سی دی ها 350 هزار تومان است که واقعا قیمت فوق العاده ایست-به خریدار اشانتیون هم داده می شود آلبوم اورجینال بهترین آهنگهای گروه راک رد هات چیلی آلبوم اورجینال بهترینهای گروه Creedence Clearwater 2 آلبوم اورجینال از گروه راک Gorillaz آلبوم اورجینال 2009 راک بروس اسپیریگستین آلبوم اورجینال 2005 گروه راک دیپ پرپل سی دی اورجینال آلبوم 2007 اوزی اوزبورن آلبوم اورجینال 2008 گروه راک اوسیس سی دی اورجینال بهترین های اریک کلاپتون و یارد بردز سی دی اورجینال آلبوم سال 2009 گروه راک میوز سی دی اورجینال بهترین های گروه راک Pearl Jam سی دی اورجینال بهترین های جان لنون بهترین های گروه راک لد زپیلین در 2 سی دی اورجینال

۳۰۰,۰۰۰ تومان
اسپیکر همراه

اسپیکر بلوتوثی ال جی مدل PH4 کاملا نو_قابلیت پخش مداوم تا 10 ساعت-مقاومت در برابر قطرات اب-خروجی AUX -صدای 360 درجه-اسپیکر جایزه مسابقات بوده و چون کارایی نداره برا من میفروشمش-قیمت بازار و دیجی کالا 450 تومنه ولی چون من میخوام بفروشمش 300 میدم-پلمپه و هنوز باز نشده کارتنش

۳۰۰,۰۰۰ تومان
سرودن شعر

سفارش شعر پذیرفته میشود. شعر درخواستی خود را سفارش دهید. شعر و نثر درخواستی شما هرچه که باشد عاشقانه یا عارفانه،مرثیه یا ترانه،مدیحه سرایی یا نقادانه،تشکر گونه یا تنفرآمیز،تولد یا وفات،برای شما سروده خواهد شد. شما میتوانید شعر درخواستی خود را در قالبهای غزل،مثنوی و دوبیتی سفارش دهید. در صورت تمایل و درخواست شما اسم شخص مورد نظر شما در شعر ذکر خواهد شد.مثلا اگر شما شعری در مورد تولد همسر یا نامزدتان سفارش دهید در صورت تمایل شما، اسم وی در شعر خواهد آمد. آدرس تلگرام برای درخواست شعر: https://t.me/sheare1 آدرس ایمیل به منظور ارسال درخواست شما: shearedarkhasti@gmail.com شماره موبایل برای ارسال پیامک یا ارتباط تلگرامی: 09339707155

توافقی
پایه نت سه تکه

برای این که بتوانید ایستاده نت‌های موسیقی را بخوانید، استفاده از یک پایه‌ی نت پیشنهاد می‌شود. این پایه‌ی 3 تکه، استفاده‌ی بسیار راحت و آسانی دارد. پایه از فلز ساخته شده و برای تمامی نوازندگان حرفه‌ای و هنرجویان مبتدی مناسب به نظر می‌رسد.

۵۰,۰۰۰ تومان
نوار کاست

تعداد 60 کاست موسیقی همراه با جلد نوار و قاب البوم به صورت تمیز و یکجا به فروش میرسه

۱۸۵,۰۰۰ تومان
فروش میکروفن M-Audio Vocal Studio USB

فروش ویژه میکروفن M-Audio Vocal Studio USB کپسول بزرگ 16 میلی متری با الگوی قطبی کاردیود بازه فرکانسی از 20هرتز تا 20کیلوهرتز دارای پورت اتصال مستقیم به کامپیوتر از طریق USB فروش انواع تجهیزات استودیویی با شرایط ویژه جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی تماس بگیرید تلفن : 02166735668 – 02166757819

۴۲۰,۰۰۰ تومان
فروش ویژه میدی کنترلر M-AUDIO

فروش ویژه میدی کنترلر M-AUDIO سری KEYSTATION از 280 هزار تومان به بالا فروش انواع تجهیزات و لوازم استودیویی ( کارت صدا ، میکروفن و اسپیکر مونیتورینگ و …) ضمانت اصل بودن کالا، تحویل فوری اجناس، و تنوع فراوان در کالاهای فروشگاه بزرگ آلیک موزیک کلیه لوازم موسیقی به سراسر ایران ارسال می گردد جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید تلفن : 02166735668 – 02166757819

توافقی