کیف کفش زنانه

فروش انواع کیف و کفش زنانه همه استان‌ها

با  ثبت نام رایگان در سایت می توانید آگهی مربوط به فروش کالای دست دوم خود را در این صفحه ثبت نمایید.

کیف دوشی چرم طبیعی گالری روبه نو

این کیف از بهترین نوع چرم طبیعی رویه و اشبالت (جیر) و چرم پرسی (نوبوکو برند ترکمان) تهیه شده و برای جیب‌های داخلی آن از مرغوب‌ترین اشبالت استفاده شده است. همان‌گونه که می‌دانید ضخامت پوست گاو بعد از مرحله دباغی به یک سانتی‌متر می‌رسد و پس از این مرحله، پوست لایه‌لایه برش خورده که لایه رویی آن، چرم و لایه‌های زیرین اشبالت نامیده می‌شود. در برخی از کیف‌ها برای کاهش هزینه به‌جای اشبالت از آستر استفاده می‌شود اما در کیف رو دوشی آناتوآ از چرم ضخیم و بدون آستر استفاده شده است. کلیه مراحل تولید این کیف ازجمله طراحی، برش، سوراخ کردن و دوخت، کار دست بوده و بدون دخالت ماشین انجام شده است و در تولید این کیف از بند دو لایه چرم رویه و 15 متر نخ KORD ترکیه استفاده شده است و 1100 سوراخ نمره یک، جهت دوخت ایجاد شده است. برای طول عمر بیشتر این کیف توصیه می‌شود که فقط از واکس بی‌رنگ استفاده شود و قسمت‌های جیر فقط پاک شود.ابعاد خارجی کیف 7 × 16 × 19 سانتی‌متر و وزن آن 300 گرم است . این کالا مورد تایید سایت روبه نو بوده و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۱۳۵,۰۰۰ تومان
کفش پوما زنانه

کفش پوما زنانه (اصل)سایز 38 برای سایز 39 کوچک هم اندازه است.کمی کار کرده ولی کاملا نو و سالمه .در حد نو است. تمام جزییات در عکس ها قابل مشاهده است.(دارای کارتن پوما)

۱۳۰,۰۰۰ تومان
فروش چکمه و کیف چرم با هم

چکمه و کیف چرم ترک کاملا" نو قهوه ای رنگ که قسمت بالای چکمه از پارچه ی استرچ (کشی ) می باشد.قیمت چکمه ها 110000 تومان و کیف 80000 تومان ولی اگر با هم خریداری شوند قیمت هر دو با هم 180000 تومان.(سایز 38 کوچک)

۱۸۰,۰۰۰ تومان
فروش چکمه

چکمه مشکی سایز 39 کاملا" نو .دو بار پوشیده شده. ا

۹۰,۰۰۰ تومان
فروش کیف جیر

کیف جیر مشکی با بند زنجیر

۲۰,۰۰۰ تومان
کیف زنانه سه رنگ

کیف زنانه سه رنگ با یک جیب زیپ دار در داخل کیف و سه قسمت مجزا که یکی از قسمت ها دارای زیپ نیز می باشد. کاملاً نو

۹۰,۰۰۰ تومان
کیف زنانه

کیف زنانه که هم با بند و هم بدون بند می تواند استفاده شود. دارای یک جیب کوچک در پشت و یک جیب کوچک داخل کیف. قسمت داخل کیف هم دارای پنج قسمت مجزا می باشد که یکی از قسمت ها زیپ هم دارد. کاملاً نو

۴۵,۰۰۰ تومان
کفش michel klein برند فرانسوی سایز 36

کفش michel klein برند فرانسوی سایز 36 خریداری شده ار ژاپن به قیمت 14000 ین معادل 140 دلار نو و تگ دار قیمت مقطوع

۱۲۰,۰۰۰ تومان
کفش زنانه نایک

کفش زنانه نایک کاملا آکبند و ارزان رویه پارچه ای دور دوز رنگ فقط سرمه ای در سایزهای 37،38،39،40 سفارش : 09169042422 تلگرام : nike1392@

۳۰,۰۰۰ تومان
کفش زنانه سایز   40ایتالیایی

کفش زنانه سایز 40ایتالیایی (Fendi) گلبهی رنگ پاشنه 6سانت(در ضمن لباس شب گلبهی رنگ 40-42 موجود است)

۲۵,۰۰۰ تومان
کفش زنانه

دمپایی (صندل)سایز 40 و 41 ویکی سایز 38 دانه ای 12000

۱۲,۰۰۰ تومان
کفش زنانه

صندل زنانه سایز 40 و41

۱۲,۰۰۰ تومان