کیف کفش زنانه

فروش انواع کیف و کفش زنانه همه استان‌ها

با  ثبت نام رایگان در سایت می توانید آگهی مربوط به فروش کالای دست دوم خود را در این صفحه ثبت نمایید.

کیف آلمانی چرم مصنوعی

کیف آلمانی چرم مصنوعی مطابق عکس . سه نمونه باقی مونده این کالا مورد تایید روبه نو بوده و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۱۸۰,۰۰۰ تومان
کیف چرم مصنوعی زنانه مارک catwalk آلمان کد k1

کیف چرم مصنوعی زنانه مارک اورجینال catwalk آلمان رنگ طوسی ابعاد 30*44 نوع بسته شدن : زیپی و دکمه ای 2 عدد جیب داخلی - 4 عدد داخلی رنگ : طوسی این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۲۱۰,۰۰۰ تومان
کیف چرمی زنانه مارک catwalk آلمان کد k2

کیف چرمی زنانه مارک catwalk اورجینال آلمان کد k2 چرم طبیعی گاو - دست دوز رنگ قهوه ای زرشکی ابعاد 32*34 دارای یک بند بلند دوشی چرم دارای 5 عدد جیب خارجی و 3 جیب داخلی این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۳۱۰,۰۰۰ تومان
کیف چرم مصنوعی زنانه مارک catwalk آلمان کد k3

کیف چرم مصنوعی زنانه مارک اورجینال catwalk آلمان ابعاد 33*50 دارای 3 عدد جیب داخلی این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۲۱۰,۰۰۰ تومان
کیف چرم مصنوعی زنانه مارکcatwalk  آلمان کد k4

کیف چرم مصنوعی زنانه مارک اورجینال catwalk آلمان ابعاد 33*39 رنگ قرمز دارای یک بند بلند دوشی دارای 3 عدد جیب داخلی و یک عدد جیب خارجی این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com

۲۱۰,۰۰۰ تومان
کیف چرم مصنوعی زنانه مارکcatwalk  آلمان کد k5

کیف چرم مصنوعی زنانه مارک اورجینال catwalk آلمان این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۲۱۰,۰۰۰ تومان
کیف چرم مصنوعی زنانه مارکcatwalk  آلمان کد k6

کیف چرم مصنوعی زنانه مارک اورجینال catwalk آلمان ابعاد 31*44 رنگ صورتی ملایم جنس آستر : نخی مقاوم گلدار ریز دارای 3 عدد جیب داخلی این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۲۲۰,۰۰۰ تومان
کیف چرمی مصنوعی زنانه مارک catwalk آلمان کد k11

کیف چرم مصنوعی زنانه مارک اورجینال catwalk آلمان .این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده . نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۲۱۰,۰۰۰ تومان
کیف چرمی مصنوعی زنانه مارک catwalk آلمان کد k10

کیف چرم مصنوعی زنانه مارک اورجینال catwalk آلمان .این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده . نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۲۱۰,۰۰۰ تومان
کیف چرمی مصنوعی زنانه مارک catwalk آلمان کد  k9

کیف چرمی مصنوعی زنانه مارک catwalk اورجینال آلمان کد k9 آستر گلدار مقاوم دارای یک جیب داخلی و جای کارت و موبایل این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۲۱۰,۰۰۰ تومان
کیف چرمی مصنوعی زنانه مارک catwalk آلمان کد  k8

کیف چرمی مصنوعی زنانه مارک catwalk اورجینال آلمان کد k8 آستر گلدار مقاوم دارای 3 عدد جیب خارجی این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۲۱۰,۰۰۰ تومان
کفش پوما زنانه

کفش پوما زنانه (اصل)سایز 38 برای سایز 39 کوچک هم اندازه است.کمی کار کرده ولی کاملا نو و سالمه .در حد نو است. تمام جزییات در عکس ها قابل مشاهده است.(دارای کارتن پوما)

۱۳۰,۰۰۰ تومان
فروش چکمه و کیف چرم با هم

چکمه و کیف چرم ترک کاملا" نو قهوه ای رنگ که قسمت بالای چکمه از پارچه ی استرچ (کشی ) می باشد.قیمت چکمه ها 110000 تومان و کیف 80000 تومان ولی اگر با هم خریداری شوند قیمت هر دو با هم 180000 تومان.(سایز 38 کوچک)

۱۸۰,۰۰۰ تومان
فروش چکمه

چکمه مشکی سایز 39 کاملا" نو .دو بار پوشیده شده. ا

۹۰,۰۰۰ تومان
فروش کیف جیر

کیف جیر مشکی با بند زنجیر

۲۰,۰۰۰ تومان
کیف زنانه سه رنگ

کیف زنانه سه رنگ با یک جیب زیپ دار در داخل کیف و سه قسمت مجزا که یکی از قسمت ها دارای زیپ نیز می باشد. کاملاً نو

۹۰,۰۰۰ تومان
کیف چرمی طبیعی زنانه مارک catwalk آلمان کد k7

کیف چرمی زنانه مارک catwalk اورجینال آلمان کد k2 چرم طبیعی گاو رنگ قهوه ای زرشکی ابعاد 30*40 دارای 4 عدد جیب خارجی و 2 جیب داخلی و یک جیب بزرگ برای لوازم آرایش این سری کیف رو از آلمان وارد کردیم این نمونه ها مونده نمونه کیف ها را در سایت اصلی شرکت مشاهده کنید . www.deichmann.com این کالا مورد تایید سایت روبه نو است و می توانید آن را با همکاری سایت خریداری فرمایید .

۳۱۰,۰۰۰ تومان
کیف زنانه

کیف زنانه که هم با بند و هم بدون بند می تواند استفاده شود. دارای یک جیب کوچک در پشت و یک جیب کوچک داخل کیه. قسمت داخل کیف هم دارای پنج قسمت مجزا می باشد که یکی از قسمت ها زیپ هم دارد. کاملاً نو

۴۵,۰۰۰ تومان