عطیقه جات

فروش انواع عتیقه جات و اشیای قدیمی همه استان‌ها

اشیاء عتیقه به دلیل زیبایی، کم‌یابی، کاربرد و احساسات انسانی مربوط بدان مورد توجه هستند. عتیقه جات در گذر زمان ارزشمندتر و کمیاب تر می شوند.

جای معمول برای خرید و فروش عتیقه، عتیقه فروشی است اما در این مجموعه شما می توانید در میان انبوهی از اشیای قدیمی مانند: ساعت قدیمی اسکناس قدیمی سکه های قدیمی ظروف قدیمی مجسمه قدیمی آلبوم تمبر ، جستجو کنید و یا با ثبت نام رایگان در سایت اشیاء قیمتی مجاز، عتیقه جات و اجناس آنتیک و کلکسیونی خود را به رایگان آگهی و به فروش برسانید.

سماور زغالی دست ساز-دکوری-persian samovar-самовар

سماورهای دکوری دست ساز حجمی از جنس برنج - ساخته شده با ورق 3 میل لطفا از سایر آگهی ها بازدید فرمایید https://www.facebook.com/pages/Sculptor-persian-samovar-Decorative-coal-samovar/753915534684440 قیمت ها بسته به نوع کار - اندازه و قلم زنی انجام شده متفاوت است. شروع قیمت ها از 5 میلیون تومان است.

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مجسمه برنزی-مجسمه -سماور-handi Crafts-coal samovar

مجسمه دست ساز حجمی از جنس برنج با ورق 3 میل آماده استفاده جهت آباژور سفارشات ساخت انواع مصنوعات فلزی پذیرفته می شود. لطفا از سایر آگهی ها بازدید فرمایید https://www.facebook.com/pages/Sculptor-persian-samovar-Decorative-coal-samovar/753915534684440 قیمت ها بسته به نوع کار - اندازه و قلم زنی انجام شده متفاوت است. شروع قیمت ها از 5 میلیون تومان است.

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
میوه خوری برنجی بزرگ

میوه خوری بزرگ جنس برنج قلمکاری شده سایز: طول : 70 عرض : 28 ارتفاع : 25

۷۰۰,۰۰۰ تومان
قرآن قدیمی

قرآن رحلی چاپی به خط طاهر خوشنویس و ترجمه ی الهی قمشه ای متعلق به 60 ( 1336 شمسی) سال پیش که بعضی از صفحات آن کمی فرسوده شده است.قیمت مقطوع می باشد.

۳۵۰,۰۰۰ تومان
بافور کنده کاری شده

بافور کنده کاری روی پوست نارگیل و نقره قدیمی مربوط به دویست سال قبل

توافقی
ظرف قدیمی آلمانی

ابعاد 25 در 10 سانت کیفیت مطابق تصویر قیمت مقطوع

۵۰,۰۰۰ تومان
جفت کاشی قدیمی

ابعاد 15 در 15 سانت قیمت کاملا مقطوع

۱۲۰,۰۰۰ تومان
دیوار کوب گل ایتالیایی

یکی سالم است یکی احتیاج به تعمیر دارد که قصر سوزان خ ولیعصرروبروی خ فرشته تعمیر میکند در عکس مشخص سمت چپی که یک کمی دسته اش طوسی پررنگ است احتیاج به تعمیر دارد

۲۰۰,۰۰۰ تومان