عطیقه جات

فروش انواع عتیقه جات و اشیای قدیمی همه استان‌ها

اشیاء عتیقه به دلیل زیبایی، کم‌یابی، کاربرد و احساسات انسانی مربوط بدان مورد توجه هستند. عتیقه جات در گذر زمان ارزشمندتر و کمیاب تر می شوند.

جای معمول برای خرید و فروش عتیقه، عتیقه فروشی است اما در این مجموعه شما می توانید در میان انبوهی از اشیای قدیمی مانند: ساعت قدیمی اسکناس قدیمی سکه های قدیمی ظروف قدیمی مجسمه قدیمی آلبوم تمبر ، جستجو کنید و یا با ثبت نام رایگان در سایت اشیاء قیمتی مجاز، عتیقه جات و اجناس آنتیک و کلکسیونی خود را به رایگان آگهی و به فروش برسانید.

سماور زغالی دست ساز-دکوری-persian samovar-самовар

سماورهای دکوری دست ساز حجمی از جنس برنج - ساخته شده با ورق 3 میل لطفا از سایر آگهی ها بازدید فرمایید https://www.facebook.com/pages/Sculptor-persian-samovar-Decorative-coal-samovar/753915534684440 قیمت ها بسته به نوع کار - اندازه و قلم زنی انجام شده متفاوت است. شروع قیمت ها از 5 میلیون تومان است.

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مجسمه برنزی-مجسمه -سماور-handi Crafts-coal samovar

مجسمه دست ساز حجمی از جنس برنج با ورق 3 میل آماده استفاده جهت آباژور سفارشات ساخت انواع مصنوعات فلزی پذیرفته می شود. لطفا از سایر آگهی ها بازدید فرمایید https://www.facebook.com/pages/Sculptor-persian-samovar-Decorative-coal-samovar/753915534684440 قیمت ها بسته به نوع کار - اندازه و قلم زنی انجام شده متفاوت است. شروع قیمت ها از 5 میلیون تومان است.

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قرآن قدیمی

قرآن رحلی چاپی به خط طاهر خوشنویس و ترجمه ی الهی قمشه ای متعلق به 60 ( 1336 شمسی) سال پیش که بعضی از صفحات آن کمی فرسوده شده است.قیمت مقطوع می باشد.

۴۰۰,۰۰۰ تومان
میوه خوری برنجی بزرگ

میوه خوری بزرگ جنس برنج قلمکاری شده سایز: طول : 70 عرض : 28 ارتفاع : 25

۷۰۰,۰۰۰ تومان
ظرف قدیمی آلمانی

ابعاد 25 در 10 سانت کیفیت مطابق تصویر قیمت مقطوع

۵۰,۰۰۰ تومان
جفت کاشی قدیمی

ابعاد 15 در 15 سانت قیمت کاملا مقطوع

۱۲۰,۰۰۰ تومان
مدال عقاب ss هیتلر

مدال عقاب ss آلمان نازی دوره هیتلر بسیار زیبا و نایاب و عتیقه و کلکسیونی فروش انواع لوازم موزه ای و عتیقه و نایاب دوران هیتلر در فروشگاه هیتلر در تلگرام در کانال ما عضو شوید: hitlerstore@

۵۰۰,۰۰۰ تومان
فروش ست آنتیک و بینظیر کار دست

ست چهار تکه کار دست چین با قدمت بالای 100 سال شمامل بار مشروب و دو میز بیضی و گرد و کمد که تماما کنده کاری کار دست میباشد و در ایران لنگه ندارد

۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
دیس روسی تزاری

قطر 30 سانت بالای 100 سال قدمت کیفیت مطابق تصویر قیمت کاملا مقطوع

۵۰,۰۰۰ تومان