عطیقه جات

فروش انواع عتیقه جات و اشیای قدیمی همه استان‌ها

اشیاء عتیقه به دلیل زیبایی، کم‌یابی، کاربرد و احساسات انسانی مربوط بدان مورد توجه هستند. عتیقه جات در گذر زمان ارزشمندتر و کمیاب تر می شوند.

جای معمول برای خرید و فروش عتیقه، عتیقه فروشی است اما در این مجموعه شما می توانید در میان انبوهی از اشیای قدیمی مانند: ساعت قدیمی اسکناس قدیمی سکه های قدیمی ظروف قدیمی مجسمه قدیمی آلبوم تمبر ، جستجو کنید و یا با ثبت نام رایگان در سایت اشیاء قیمتی مجاز، عتیقه جات و اجناس آنتیک و کلکسیونی خود را به رایگان آگهی و به فروش برسانید.

صفحه گرامافون خارجی

فروش تعدادی صفحه سنگی گرامافون خارجی. صفحات اکثرا سوزن نخورده و آکبند هستند. با سپاس

توافقی
گرامافون کمدی و هندلی قدیمی

فروش یک عدد گرامافون کمدی و هندلی ساخت سوییس، کاملا کلکسیونی و مخصوص مجموعه دارها ، تمامی اجزا شامل موتور، بدنه و پیکاب اصلی می باشد. سالم و بدون خط و خش، .صدای رسا و شیوا، قدمت در حدود صد سال.برای دیدن عکسهای بیشتر به شماره موبایل پیام تلگرام بدهید. با سپاس فراوان

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
میوه خوری برنجی بزرگ

میوه خوری بزرگ جنس برنج قلمکاری شده سایز: طول : 70 عرض : 28 ارتفاع : 25

۷۰۰,۰۰۰ تومان
تابلو فرش نایاب و انتیک

تابلو فرش نایاب و انتیک با قدمت 70 سال مربوط به پهلوی دوم ابعاد 40*50 فقط خریداران واقعی

۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سماور زغالی دست ساز-دکوری-persian samovar-самовар

سماورهای دکوری دست ساز حجمی از جنس برنج - ساخته شده با ورق 3 میل لطفا از سایر آگهی ها بازدید فرمایید https://www.facebook.com/pages/Sculptor-persian-samovar-Decorative-coal-samovar/753915534684440 قیمت ها بسته به نوع کار - اندازه و قلم زنی انجام شده متفاوت است. شروع قیمت ها از 5 میلیون تومان است.

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مجسمه برنزی-مجسمه -سماور-handi Crafts-coal samovar

مجسمه دست ساز حجمی از جنس برنج با ورق 3 میل آماده استفاده جهت آباژور سفارشات ساخت انواع مصنوعات فلزی پذیرفته می شود. لطفا از سایر آگهی ها بازدید فرمایید https://www.facebook.com/pages/Sculptor-persian-samovar-Decorative-coal-samovar/753915534684440 قیمت ها بسته به نوع کار - اندازه و قلم زنی انجام شده متفاوت است. شروع قیمت ها از 5 میلیون تومان است.

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قرآن قدیمی

قرآن رحلی چاپی به خط طاهر خوشنویس و ترجمه ی الهی قمشه ای متعلق به 60 ( 1336 شمسی) سال پیش که بعضی از صفحات آن کمی فرسوده شده است.قیمت مقطوع می باشد.

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ست آنتیک زره جنگی قدیمی

ست زره جنگی ایرانی عربی قدیمی کاردست. (1 عدد کلاههود 20,5 در 19 سانتیمتر ) (1 عدد سپر دستی 31 سانتیمتر) (2 عدد سپر سینه بلند 31.5 در 26 سانتیمتر ) (2 عدد سپر سینه کوتاه 28.5 در 23 سانتیمتر) (2 عدد بازو بند بلند 32.5 سانتیمتر) (2 عدد بازو بند کوتاه 13.5 سانتیمتر) جهت اطلاع و عکسهای بیشتر زره به ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید f2233@yahoo.com

۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
دیوار کوب گل ایتالیایی

یکی سالم است یکی احتیاج به تعمیر دارد که قصر سوزان خ ولیعصرروبروی خ فرشته تعمیر میکند در عکس مشخص سمت چپی که یک کمی دسته اش طوسی پررنگ است احتیاج به تعمیر دارد

۲۰۰,۰۰۰ تومان