تزیینات

فروش انواع لوازم تزیینی منزل همه استان‌ها

با  ثبت نام رایگان در سایت می توانید آگهی مربوط به فروش وسایل تزیینی خود را در این صفحه ثبت نمایید.

تولیدی شید آباژور

طراحی و ساخت انواع شید آیاژور کنار سالنی و رومیزی در رنگ بندی مختلف و طرح های گوناگون.

توافقی
شمعهای خاص با تصاویر متنوع و پر انرژی دکوپاژ

شمعهای زیبا با تصاویر متنوع و پر انرژی دکوپاژ تاروت تعداد محدودی شمع بادوام، بدون اشک و دود، با تصاویر زیبا نماد های مالی، شادی، ازدواج، فرشته و چرخ اقبال با حداقل قیمت 40.000 تومان

۳۵,۰۰۰ تومان
پرده تقریبا 2متر در 2متر بامیله پرده- بهشهر

3 پرده تقریبا 2متر در 2متر و 1پرده تقریبا 70 سانت در 2متر و 1 سردری هر پرده 3لایه قیمت 1 پرده با میله 130 هزار قیمت همه پرده ها با میله ها باهم 290 هزار -مقطوع بهشهر- فروش فقط برای ساکنین بهشهر ، تا از نزدیک ببینند و هزینه پست پرداخت نکنند لطفا براخرید ابتدا پیامک بفرستید(هرزمانی )

۱۳۰,۰۰۰ تومان
تابلو عکس - بنر فلکس - بهشهر

عکس دریا = جنس بنر استار کره ای و سایز 100 در 60 سانت و قیمت 25 هزار عکس اسب= جنس فلکس وسایز 150 در 90 سانت، قیمت 50 هزار چاپ با بالاترین کیفیت برا حیاط چاپ کرده بودم چون آفتاب خرابش میکرد دیگه تو حیاط نچسبوندم، کاملا نو بهشهر- معامله فقط حضوری تااز نزدیک ببینید براخرید ابتدا پیامک دهید

۲۵,۰۰۰ تومان
فروش چراغ خواب

چراغ خواب به شکل کشتی و از جنس چوب جنس دو بادبانی که پر رنگ تر هستند از مقوا می باشد.هزینه ارسال به عهده فروشنده می باشد.

۵۰,۰۰۰ تومان
آکواریوم آب شیرین با ماهی های گوشتخوار

یک عدد آکواریوم به ابعاد 40*100و ارتفاع 40 سانتی متر با گل های تزئنی،یک عدد لامپ ضد آب دو عدد فیلتر کف،ضد قارچ و یک ماهی بوفالو ،،یک جفت فنکوسی به فروش می رسد .

۸۰,۰۰۰ تومان
قاب عکس

2 عدد قاب عکس کار دست هر کدام 35000 تومان به فروش می رسد.

۳۵,۰۰۰ تومان
گلدان

گل و گلدان با هم به فروش می رسد.

۳۵,۰۰۰ تومان
تابلوی وان یکاد

تابلوی وان یکاد به ابعاد 54 * 44 با قاب چوبی و خط خوش

۴۰,۰۰۰ تومان
تابلو شعر حافظ

تابلو شعر حافظ :ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم. (به ابعاد 54 *44 )

۴۰,۰۰۰ تومان
پرده پذیرایی، ناهارخوری و آشپزخانه  450000 تومان

پرده پذیرایی و آشپزخانه در حد نو کاملاً سالم.جنس قسمت ساده پرده حریر ترک می باشد و حاشیه آن نوار خامه دوزی است. یک عدد پرده به ارتفاع 275 سانتی متر و پهنای 320 سانتی متر. یک عدد پرده دیگر به ارتفاع 218 سانتی متر و پهنای 320 سانتی متر. یک عدد پرده آشپزخانه به ارتفاع 140 و پهنای 160 سانتی متر.

۳۵۰,۰۰۰ تومان
گل و گلدان

یک عدد گلدان شیشه ای با پایه فرفوژه بنفش رنگ با یک شاخه گل رز نارنجی چروک، یک شاخه گل رز زرد رنگ چروک با یک عدد غنچه اش و یک عدد گل رز ساده سرمه ای رنگ با غنچه اش. جنس گل ها بلندر می باشد و قابل شستشو هستند.

۷۰,۰۰۰ تومان
گل های بلندر

دو عدد گل بلندر مگنولیا آبی رنگ و دو عدد گل مگنولیا نارنجی رنگ و یک عدد گل پرنده عشق بلندر که قابل شستشو می باشند.

۴۰,۰۰۰ تومان
گوبلن

یک عدد گوبلن (شعر حافظ : ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم ........) به ابعاد70 *100 که با نخ زیبا و دولا دوخته شده است با قاب چوبی که قاب آن شیشه ندارد تا نور را منعکس نکند و از دور مانند تابلو فرش به نظر می رسد به قیمت 900000 تومان . یک گوبلن دیگر( دختر نخ ریس) به ابعاد 46* 60 که آن هم با نخ مارک زیبا و دولا دوخته شده و با قاب چوبی بدون شیشه است به قیمت 400000 تومان. اگر هر دو با هم خریداری شوند تخفیف داده می شود.

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
لوازم تزئینی

تعدادی وسایل تزئینی مناسب برای کسانی که کارهای تزئینی مانند سفره هفت سین و یا کارهای هنری دیگر انجام می دهند شامل: ظروف سفالی سبز-آبی، یک سبد گل لیلیوم بلندر، حاجی فیروز ( 10 عدد)، 10 عدد تخم مرغ سفالی بدون رنگ و 5 عدد با رنگ، یک حلقه گل خشک، یک گلدان سفالی با گل، عروسک، یک شاخه گل بلندر با گل های رز، یک عدد شمع به شکل گل رز، کا ج های تزئین شده بزرگ 3 عدد و کوچک 4 عدد، آویز کنفی، یک دسته گل مصنوعی زرد رنگ، دو عدد چوب خراطی شده، گل های کریستال با گلدان 2 عدد، ، آینه با قاب چوبی 2 عدد، گلدان سفالی بزرگ قهوه ای رنگ، 4 عدد شمع طلایی، شمعدان فرفوژه با یک عدد شمع سفید رنگ، عروسک عروس و داماد، گلدان سفالی با گل، باکس گل شب بو، گلدان گل شب بو، دو متر و نیم پارچه مخمل بنفش رنگ، پارچه ساتن سفید، پارچه طلایی، پارچه حریر قرمز و .......

۳۲۰,۰۰۰ تومان
جا قرآنی ترمه

جا قرآنی ترمه با سرمه دوزی، مناسب برای قرآن به ابعاد 26*35. متعلق به 20 سال پیش.

۱۵۰,۰۰۰ تومان